Závěsné sedačky

Zobrazení Mřížka Seznam

položek 69

Nastavit sestupně
Stránka

Závěsné sedačky - Pro opravdové fanoušky závěsných sedaček!

Kupte si svou závěsnou sedačku od firmy Moje Houpací sítě. Nejpohodovější obchod se závěsnými sedačkami. Není potřeba žádný účet! Doprava a vrácení zboží zdarma.

Závěsné sedačky - Dodáváme závěsné sedačky všech tvarů a velikostí!

Tip: Pomocí filtrů vlevo zužte výběr závěsné sedačky.

Věděli jste, že naše závěsné sedačky jsou dodávány super rychle? Objednejte si do 16:00 k odeslání následujícího dne a závěsnou sedačku můžete zdarma vrátit do 365 dnů!

Čím větší je závěsná sedačka, tím lépe

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi několika závěsnými sedačkami, vyberte tu největší. Velké závěsné sedačky jsou nejvíce pohodové.

Závěsné sedačky - Závěsná sedačka pro vnitřní i venkovní použití!

Máte malou zahradu nebo jen balkon, ale přesto tam chcete relaxovat? Pak je chytrým řešením závěsná sedačka (protože zabírá jen velmi málo místa).

Závěsná sedačka kombinuje relaxaci v houpací síti s o něco aktivnější polohou na židli. Závěsné sedačky jsou velkým trendem letošního léta! Závěsná sedačka šetří místo a poskytuje maximální relaxaci.

Závěsné sedačky jsou také ideální pro použití v domácnosti!

Protože závěsná sedačka zabírá mnohem méně místa než houpací síť, jsou závěsné sedačky často umístěny někde v domě, když skončí léto. S hákem ve stropu nebo stojanem na závěsnou sedačku je to rychlý a snadný proces. Závěsné sedačky jsou tak pohodlné, že ve své závěsné sedačce budete chtít strávit také chladné zimní měsíce stočeni do klubíčka. Stručně řečeno: Závěsná sedačka je ideálním produktem pro vnitřní i venkovní použití!

Zavěšení závěsné sedačky: několik možností

Naše závěsné sedačky lze snadno zavěsit například na strop, větev stromu nebo pod verandu. Hledáte závěsnou sedačku se stojanem nebo si raději koupíte některou z našich dalších houpacích sítí? Samozřejmě je to také možnost!

Skvělá věc na závěsné sedačce je, že kombinuje to nejlepší ze 2 světů: relaxaci v houpací síti plus o něco aktivnější polohu na židli. Závěsná sedačka je ideální pro posezení s nápojem, skvělý rozhovor nebo relaxaci s dobrou knihou.

Když nakupujete u firmy Moje Houpací sítě, jste v dobrých rukou. Takže můžete plně relaxovat!