2673,00 Kč
Na skladě
SKU
TR-0215101
Objednáno do 16:00, odesláno dnes

Závěsná sedačka pro jednoho Rope Natura

Hodnocení:
100% of 100
Specifikace
Modelka Závěsná sedačka pro jednoho
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Bílá / tělová
Hmotnost 3 kg
Skladovací obal Ne
Odpovídající polštář K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 115 x 10 x 10 cm
Maximální zatížení 200 kg
Materiál Polyester
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 115 cm
Délka plátna 135 cm
Šířka tkaniny 115 cm
Celková výška 180 cm
Minimální výška po zavěšení 190 cm

Popis výrobku

Chladivá závěsná sedačka

Se závěsnou sedačkou „Rope“ se zchladíte a užijete si svěží vánek. Tato zaplétaná závěsná sedačka vás ochladí i v horkých letních dnech!

Rozpínací lišty jsou vyrobeny z luxusního dřeva Shorea (100% FSC). Závěsná sedačka „Rope“ se perfektně hodí ke stojanům na závěsné sedačky Tropilex.

Pevná a pohodlná

Díky mnoha otvorům tato závěsná sedačka větrá, což z ní dělá úžasnou závěsnou sedačku na léto! Závěsná sedačka „Rope“ ve skutečnosti není vázaná, ale zaplétaná. Díky tomu je látka velmi příjemná i na holé pokožce.

Houpací sítě Tropilex Rope jsou místo ze stovek tenkých vláken zapleteny ze silných šňůr. Díky tomu jsou naše závěsné sedačky extra pevné a odolné.

A protože je „Rope“ zapletená ze dvou lan místo jednoho, je také až o 40 procent pevnější než srovnatelné houpací sítě!

Měkký polyester z recyklovaných plastových lahví

Velmi zvláštním rysem závěsné sedačky „Rope“ je to, že je vyrobena z polyesteru z recyklovaných plastových lahví. Zejména proto, že výroba probíhá v Indii, kde mají s odpadem značný problém.

Použití těchto materiálů samozřejmě neubírá na kvalitě ani pohodlí. Díky jedinečné technice tkaní je látka úžasně měkká. Ještě měkčí než bavlna!

Férově a udržitelně vyrobeno v Indii

Výroba společnosti Tropilex v Kolumbii a Indii je co nejvíce udržitelná a férová. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovským žen!

Tropilex platí za své výrobky spravedlivou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že společnost Tropilex každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Závěsná sedačka pro jednoho Rope Natura
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.799 ověřenými recenzemi!