3 213,00 Kč
Na skladě
SKU
TR-0210301
Objednáno do 16:00, odesláno dnes

Závěsná sedačka pro jednoho Premium Melon

Hodnocení:
100% of 100
Specifikace
Modelka Závěsná sedačka pro jednoho
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Oranžová
Hmotnost 3 kg
Skladovací obal Ano
Odpovídající polštář K dispozici (není součástí dodávky)
Odpovídající plaid K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 110 x 10 x 10 cm
Maximální zatížení 120 kg
Materiál Polybavlna
Hustota vazby 380 g/m²
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 110 cm
Délka plátna 160 cm
Šířka tkaniny 115 cm
Celková výška 160 cm
Minimální výška po zavěšení 190 cm
Pokyny ke stažení

Popis výrobku

Závěsná sedačka Tropilex Premium

Tato kolumbijská závěsná sedačka Tropilex je vyrobena speciální technikou tkaní. Proto je možné použít více barevných vláken a vytvořit jedinečný vzor.

Tkanina je díky této speciální technice tkaní také výjimečně pevná. O to větší důvod nazývat tuto závěsnou sedačku Tropilex „Premium“

Závěsná sedačka Tropilex „Premium“ je díky svému jedinečnému charakteru a nejvyšší kvalitě volbou číslo jedna pro každého, kdo chce skutečně špičkovou závěsnou sedačku!

Silné plátno měkké na dotek

Závěsná sedačka „Premium“ je vyrobena z extra silného plátna – materiál je ve srovnání s jinými značkami až o 20 procent silnější. Tato silnější tkanina poskytuje větší pohodlí a závěsná sedačka je silnější a odolnější.

Materiál je směs 70 procent bavlny a 30 procent polyesteru. Bavlna a jedinečné vzory tkaniny dodávají závěsné sedačce „Premium“ výjimečnou měkkost.

Působením polyesteru se bavlna nemůže zbytečně moc natáhnout. Díky tomu je tato závěsná sedačka odolnější vůči dešti. Pokud však závěsnou sedačku nepoužíváte, doporučujeme ji skladovat na suchém místě..

Kolumbijská závěsná sedačka

Kolumbijské závěsné sedačky, jako například „Premium“, mají více závěsných šňůr. Díky tomu se rozvinou snadněji než jiné závěsné sedačky. Zajišťují také lepší rozložení tělesné hmotnosti. Tím pádem jsou ještě pohodlnější.

Závěsné šňůry nejsou k látce přišité, jsou přímo její součástí. Nejen, že to vypadá dobře, ale se tím sníží pravděpodobnost prasknutí až o 30 procent.

Řemeslo

Závěsná sedačka Premium je ukázkovým příkladem kolumbijského řemesla.

Tkanina se nejprve utká na stroji, takže má minimum chyb a nejlepší možnou kvalitu. Závěsná sedačka se pak dokončí ručně. Po rozstříhání velkého plátna na správnou velikost se oba konce zvlášť roztřepí. Tato 30 cm dlouhá vlákna, v Kolumbii nazývaná „cadejo“, se zapletou do šňůr. Závěsné šňůry jsou k tomuto „cadejo“ připevněny ručně.

„Cadejo“ dodává kolumbijské závěsné sedačce nezaměnitelný vzhled ruční výroby. Navíc poskytuje větší pevnost a usnadňuje rozvinutí závěsné sedačky.

Odpovídající skladovací taška

Všechny závěsné sedačky Tropilex dodáváme s odpovídající taškou. Tuto tašku můžete použít k uložení závěsné sedačky.

Vyrobeno s láskou v Kolumbii

Závěsné sedačky Tropilex se skutečně vyrábí v Kolumbii. Houpací síť má v této zemi tradici dlouhou několik století, což je na těchto jedinečných houpacích sítích a závěsných sedačkách rozhodně vidět!

Tropilex stojí za Fair Trade: Vyrábíme za dobrých pracovních podmínek a za férovou cenu. Tropilex tímto způsobem přispívá k rostoucí prosperitě rozvojových regionů.

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Závěsná sedačka pro jednoho Premium Melon
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.799 ověřenými recenzemi!