1863,00
Na skladě
SKU
TR-0715201
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Tarp
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Černá
Skladovací obal Ano
Obal 20 x 15 x 5 cm
Materiál Padákovina
Hmotnost 1.1 kg
Celková délka 400 cm
Celková šířka 300 cm
Celková výška 150 cm

Popis výrobku

Buďte v houpací síti v suchu

Chcete bezstarostně spát v houpací síti zavěšené venku, ale neradi byste promokli? Díky „Canopy“ od společnosti Tropilex vás déšť nezaskočí!

Plachtu můžete snadno připevnit mezi dva stromy. Zavěste plachtu nad houpací síť a utáhněte ji dodanými šňůrami a kolíky.

Tato plachta je nepostradatelná pro každého, kdo rád spí venku v houpací síti. „Canopy“ vás ochrání před nečekanou přeháňkou i jinde. Ideální pomůcka pro každého turistu a batůžkáře!

Férově a udržitelně vyrobeno v Indii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky spravedlivou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že společnost Tropilex každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Tarp Canopy
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!