Stojany na houpací sítě

Zobrazení Mřížka Seznam

Nastavit sestupně

Houpací sítě - Pro opravdové fanoušky houpacích sítí!

Kupte si svůj stojan na houpací síť od firmy Moje Houpací sítě. Nejpohodovější obchod se stojany na houpací sítě. Není potřeba žádný účet! Doprava a vrácení zboží zdarma.

Stojany na houpací sítě

Dobrá zpráva! Naše dřevěné stojany na houpací sítě jsou plně certifikovány FSC. Kovové stojany byly potaženy, aby se zabránilo korozi.

Kovový nebo dřevěný stojan na houpací síť?

Kovový stojan na houpací síť je o něco lehčí než dřevěný stojan. Díky tomu je stojan snáze přenosný. Dřevěný stojan na houpací síť však na zahradě často vypadá lépe.

Určete správnou délku

Chcete-li určit správnou délku stojanu na houpací síť, musíte nejprve znát celkovou délku houpací sítě (včetně lan). Minimální a maximální délka zavěšení je uvedena pro každý stojan na houpací síť.

Tip: U všech našich houpacích sítí je na stránce produktu uvedeno, který stojan je vhodný.

Stojany na houpací sítě - Skvělý doplněk do každé zahrady!

Máte houpací síť, ale žádné stromy na zahradě nebo na terase? Nebo se zdráháte houpací síť upevnit na jedno místo? Pak je ideálním řešením stojan na houpací síť od firmy Moje Houpací sítě. Naše stojany na houpací sítě mají také krásnou povrchovou úpravu.

Navíc stojany na houpací síť mají dopravu zdarma!

Stojany na houpací síť jsou k dispozici v různých stylech a cenových relacích. Našli jste ten pravý? Objednejte si jej online rychle a snadno. Poté zajistíme rychlé dodání a dopravu zdarma ve Velké Británii a Irsku.

Jste na správném místě nejen pro stojan na houpací síť, ale také pro houpací sítě a závěsné sedačky. Prohlédněte si náš výběr online!

Když nakupujete u firmy Moje Houpací sítě, jste v dobrých rukou. Takže můžete plně relaxovat!