Speciální cena 8073,00 Kč Běžná cena 10233,00 Kč
Není skladem
SKU
TR-0330101-1
Odesíláme do 5 pracovních dnů
Specifikace
Modelka Stojan na houpací síť rodinu
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Dřevo
Hmotnost 25 kg
Obal 198,5 x 47 x 12 cm
Maximální zatížení 200 kg
Materiál Dřevo (FSC® Mix)
Celková délka 414 cm
Celková šířka 155 cm
Celková výška 160 cm
Materiál stojanu Smrkové dřevo (FSC® Mix)
Nastavitelná Ano (řetízek)
Ideální délka hamaky 360
Pokyny ke stažení

Popis výrobku

Druhá šance pro produkt!

V Moje Houpací Sítě občas máme vzorek tohoto nejprodávanějšího produktu, který již nemůžeme prodávat jako nový. Produkt byl vrácen a krabice je poškozená nebo vykazuje určité stopy po použití, protože byl produkt vyzkoušen. Proto na tento produkt získáte další slevu.

Zdůrazňujeme: Tento produkt vám bude zaslán v poškozené krabici nebo v neoriginální krabici a nese určité stopy použití.

Krásný dřevěný stojan na houpací síť

Tento elegantní stojan na houpací síť, vyrobený z dřeva s certifikací FSC®, vypadá úžasně v každé zahradě. Vyrobený s péčí a řemeslným zpracováním.

Speciální lázeň vyhlazuje hrboly a dřevo je odolné proti povětrnostním vlivům. Použití řetězů k zavěšení houpací sítě usnadňuje změnu délky zavěšení. Tyto řetězy jsou dodávány se stojanem!

Poznámka: Při výběru houpací sítě k tomuto stojanu berte v úvahu celkovou délku houpací sítě! Například pokud je tato délka 3,5 metru, potřebujete stojan s minimální délkou 3,5 metru. Téměř všechny stojany jsou nastavitelné, takže máte trochu volnosti, pokud jde o zavěšení houpací sítě.

Díky nové konstrukci unese tento stojan o 40 kg více než předtím.

K dispozici ve třech různých verzích

Stojan na houpací síť pro jednu osobu "Wood": Vhodný pro všechny houpací sítě pro jednu osobu na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 290 - 340 cm.

Stojan na houpací síť pro dva „Wood“ Vhodný pro všechny houpací sítě pro dvě osoby na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 330 - 370 cm.

Stojan na rodinnou houpací síť „Wood“ Vhodný pro všechny rodinné houpací sítě na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 360 - 400 cm.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Stojan na houpací síť rodinu Wood Second Chance
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.799 ověřenými recenzemi!