14823,00
Na skladě
SKU
TR-0330201
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Stojan na houpací síť rodinu
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Dřevo
Obal 198,5 x 47 x 12 cm
Maximální zatížení 200 kg
Materiál Dřevo (FSC®)
Hmotnost 31 kg
Celková délka 414 cm
Celková šířka 155 cm
Celková výška 160 cm
Materiál stojanu Modřínové dřevo(FSC®)
Nastavitelná Ano (řetízek)
Ideální délka hamaky 360
Pokyny ke stažení

Popis výrobku

Odolné modřínové dřevo: Vysoká kvalita

Latinský název pro modřín – „Larch“ – (larix) lze přeložit také jako „luk“. A tento název dokonale vystihuje vlastnosti tohoto stojanu na houpací síť. Má elegantní zaoblený tvar, je vyrobený z robustního modřínového dřeva, na zahradě ho připevníte pomocí pozinkovaných ocelových matic a šroubů a když ho doplníte krásnou houpací sítí, můžete nerušeně relaxovat. Ani „luk“ nemůže být neustále napjatý!

Prohnuté modřínové dřevo stojanu se skládá z několika vrstev spojených dohromady. „Larch“ je ošetřen ochranným povlakem na bázi oleje a má hřejivý, robustní a velmi elegantní vzhled. Díky jeho velikosti na něj můžete zavěsit rodinnou houpací síť všech značek.

Výběr správné houpací sítě závisí na celkové délce houpací sítě (= plátno + lana). Pokud má houpací síť celkovou délku například čtyři metry, pak musí být délka zavěšení stojanu rovna nejméně čtyřem metrům. Délku zavěšení stojanů je možné nastavit, takže můžete být při zavěšení houpací sítě flexibilnější a zavěsit ji pevněji nebo volněji.

Vhodný pro všechny rodinné houpací sítě na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 360 - 400 cm. Maximální nosnost je 200 kg.

Tento stojan na houpací síť vyrábí kvalitní značka Tropilex.

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Stojan na houpací síť rodinu Larch
Recenze produktu
Hodnocení zákazníků
 1. Dobrá houpací síť
  100%
  Velmi hladké a správné doručení. Dobrý produkt za dobrou cenu.

  Napsal G.B

  Publikováno dne

 2. Houpací síť
  80%
  Dodávka proběhla hladce a vždy jsem předem obdržel okamžitou odpověď na mé otázky. Všechno tedy proběhlo perfektně, pouze slunce nebylo zahrnuto, takže chvíli počkejte, než si vše vyzkouším.

  Napsal Dieter

  Publikováno dne

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.799 ověřenými recenzemi!