648,00
Na skladě
SKU
TR-0715301
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Povlak
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Šedá
Skladovací obal Ano
Obal 20 x 15 x 5 cm
Materiál Padákovina
Hmotnost 0.3 kg
Celková délka 420 cm
Celková šířka 20 cm
Celková výška 20 cm

Popis výrobku

Návlek na houpací síť

„Sleeve“ chrání vaši houpací síť před povětrnostními vlivy. Tento návlek lze použít okamžitě, takže je vaše houpací síť rychle připravena k použití a vy můžete během chvilky odpočívat!

„Sleeve“ je dlouhý čtyři metry a je vhodný pro všechny houpací sítě bez rozpínacích lišt. Návlek je připevněn k jedné straně houpací sítě. Chcete-li houpací síť schovat, přetáhněte návlek přes celou její délku. Až přijde čas na lenošení, jednoduše „Sleeve“ stáhněte!

Díky návleku „Sleeve“ bude vaše houpací síť vždy krásná, aniž byste ji museli neustále sundávat a schovávat. Nezapomeňte si návlek objednat zároveň s vaší novou houpací sítí!

Férově a udržitelně vyrobeno v Indii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky spravedlivou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že společnost Tropilex každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Povlak Hammock Sleeve
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!