648,00
Na skladě
SKU
TR-0720401
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Polštář
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Oranžová
Odpovídající plaid K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 50 x 50 x 12 cm
Materiál Polybavlna
Hmotnost 0.6 kg
Hustota vazby 380 g/m²
Celková délka 50 cm
Celková šířka 50 cm
Celková výška 12 cm
Pokyny ke stažení

Popis výrobku

Stylové pohodlí

Potřebujete k dokonalému pohodlí polštář? Nejste sami! Proto má Moje Houpací Sítě na skladě všechny druhy polštářů, které se hodí (téměř) ke každé houpací síti a závěsné sedačce. Extra pohodlí a styl.

Polštář Tropilex je vysoce kvalitní a fantasticky pohodlný. Díky polyesterové výplni je měkký a příjemný. Potah je vyroben z vysoce kvalitní bavlny z Kolumbie nebo Indie.

Rozměr polštáře je 50 x 50 centimetrů. Náplň je vyjímatelná a potah lze prát na 30°C.

Férově a udržitelně vyrobeno v Indii a Kolumbii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky spravedlivou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá Tropilex k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Polštář Premium Melon
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!