O e-shopu Moje Houpací Sítě

Moje Houpací Sítě se od roku 2003 specializuje na houpací sítě, stojany na houpací sítě, závěsné sedačky, dětské houpací sítě a doplňky. Naše produkty si můžete rychle, snadno a bezpečně objednat prostřednictvím našeho e-shopu s houpacími sítěmi.

Vysoce kvalitní houpací sítě

Rychlá dodávka a dobrý zákaznický servis jsou jen začátkem výčtu výhod našeho e-shopu s houpacími sítěmi. Všechny houpací sítě, které prodáváme, jsou vysoce kvalitní, a vámi preferovanou houpací síť si můžete rychle a snadno koupit online.

Bezpečná platba

Abychom vaši objednávku vyřídili ještě rychleji a bezpečněji, můžete u nás bezpečně platit. Když přejdete k dokončení objednávky a pak na stránku plateb, můžete si vybrat z mnoha platebních možností: kreditní karty, PayPal a bankovní převod.

Tým Moje Houpací Sítě

Náš tým tvoří fantastická skupina nadšenců. Společně se snažíme, aby váš nákup proběhl co nejpříjemněji a bez chybičky. Milujeme houpací sítě. Houpací sítě jsou pěkný, veselý produkt, takže je zábava s nimi pracovat. S houpacími sítěmi pracujeme od roku 2003 – po tolika letech toho o nich víme opravdu hodně. Houpací sítě, které prodáváme, jsou špičkové kvality. Naší prioritou je, abyste byli s vší objednávkou spokojeni. Pokud se chcete na něco zeptat, zavolejte nám. Jsme tu, abychom vám pomohli a všechno s vámi osobně probrali.Můžete nás kontaktovat na 041 28 77 108 nebo nám poslat e-mail na adresu info@mojehoupacisite.cz

Showroom v Dedemsvaartu

Jednou z našich novinek je vlastní showroom v Dedemsvaartu (OV). V pracovních dnech mezi 9:00 a 17:00 si sem můžete přijít vyzkoušet houpací síť nebo závěsnou sedačku Můžete nás navštívit i o víkendu a mimo otevírací dobu. V takovém případě si s námi sjednejte schůzku prostřednictvím zákaznického servisu. Moje Houpací Sítě - Showroom Fahrenheitstraat 5 7701 BV Dedemsvaart Nizozemí