Houpací sítě Rodina

Zobrazení Mřížka Seznam

Nastavit sestupně

Rodinné houpací sítě - Mimořádně velké houpací sítě - Pro opravdové fanoušky houpacích sítí!

Kupte si svou rodinnou houpací síť od firmy Moje Houpací sítě. Nejpohodovější obchod s velkými rodinnými houpacími sítěmi. Není potřeba žádný účet! Doprava a vrácení zboží zdarma.

Rodinné houpací sítě - Mimořádně velké houpací sítě pro 2-4 osoby

Tip: Pomocí filtrů vlevo zužte výběr houpací sítě.

Věděli jste, že naše houpací sítě jsou dodávány super rychle? Objednejte si do 16:00 k odeslání následujícího dne a houpací síť můžete zdarma vrátit do 365 dnů!

Čím větší je houpací síť, tím lépe

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi několika houpacími sítěmi, vyberte tu největší. Velké houpací sítě jsou nejvíce pohodové. Proto naše houpací sítě pro dva doporučujeme každému, i když budete relaxovat sami. Dostaňte se do stavu naprosté relaxace s prostornou rodinnou houpací sítí.

Rodinné houpací sítě - Nejen na odpočinek, ale také na hraní!

Rodinné houpací sítě jsou mimořádně velké, takže jsou ideální pro odpočinek 2–4 osob (dva dospělí + děti). Relaxujte s celou rodinou v rodinné houpací síti.

Rodinné houpací sítě jsou velké a velmi silné houpací sítě velikosti XL. Vzhledem ke své velikosti a maximální kapacitě jsou vhodné pro několik osob. Naše rodinné houpací sítě jsou mimořádně dlouhé, široké a silné. Ideální pro celou rodinu!

Tyto houpací sítě jsou samozřejmě také velmi pohodlné, pokud jste sami. V houpací síti - pokud v ní chcete ležet správně - musíte ležet šikmo. U houpací sítě XL nebo rodinné velikosti to funguje skvěle, protože je dostatečně široká, abyste v ní mohli ležet napříč.

Vejdou se rodinné houpací sítě na stojany?

Téměř všechny naše rodinné houpací sítě se vejdou na naše stojany. Stránka produktu pro každou rodinnou houpací síť označuje, který stojan je pro ni vhodný. Například naše dřevěné stojany mají nosnost až 200 kg. Skvělá volba pro rodinnou houpací síť!

Když nakupujete u firmy Moje Houpací sítě, jste v dobrých rukou. Takže můžete plně relaxovat!