Houpací sítě pro cestování

Zobrazení Mřížka Seznam

Nastavit sestupně

Cestovní houpací sítě - Praktická houpací síť pro venkovní použití!

Kupte si svou cestovní houpací síť od firmy Moje Houpací sítě. Nejpohodovější obchod s cestovními houpacími sítěmi na dovolenou. Není potřeba žádný účet! Doprava a vrácení zboží zdarma.

Cestovní houpací sítě - Kempovací houpací sítě na cesty a dovolenou!

Tip: Pomocí filtrů vlevo zužte výběr houpací sítě.

Věděli jste, že naše houpací sítě jsou dodávány super rychle? Objednejte si do 16:00 k odeslání následujícího dne a houpací síť můžete zdarma vrátit do 365 dnů!

Čím větší je houpací síť, tím lépe

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi několika houpacími sítěmi, vyberte tu největší. Velké houpací sítě jsou nejvíce pohodové. Proto naše houpací sítě pro dva doporučujeme každému, i když budete relaxovat sami. Dostaňte se do stavu naprosté relaxace s prostornou rodinnou houpací sítí.

Cestovní houpací sítě - Lehké houpací sítě!

Cestovní houpací sítě jsou lehké houpací sítě vyrobené z padákové tkaniny. Díky tomu jsou houpací sítě velmi lehké a kompaktní, ale přesto velmi odolné!

Díky své kompaktnosti a nízké hmotnosti je cestovní houpací síť ideální pro dovolenou a batůžkáře! Objednejte si cestovní houpací síť do 16:00 a my vám zašleme cestovní houpací síť ještě dnes!

Chcete si svůj výlet užít v naprostém pohodlí? To je možné u našich cestovních houpacích sítí. Jsou vyrobeny z padákové tkaniny, což je činí velmi lehkými. Jsou také uloženy v malém sáčku, díky čemuž jsou velmi kompaktní.

A konečně u většiny cestovních houpacích sítí nepotřebujete ani závěsné materiály! Nemusíte se obtěžovat například lany, protože můžete rychle a snadno zavěsit cestovní houpací síť s integrovaným závěsným systémem.

Když nakupujete u firmy Moje Houpací sítě, jste v dobrých rukou. Takže můžete plně relaxovat!