Houpací sítě pro 2 osoby

Zobrazení Mřížka Seznam

položek 53

Nastavit sestupně
Stránka

Houpací sítě pro dva - Houpací síť pro 2 osoby - Pro opravdové fanoušky houpacích sítí!

Kupte si svou houpací síť pro dva od firmy Moje Houpací sítě. Nejpohodovější obchod s houpacími sítěmi pro 2 osoby. Není potřeba žádný účet! Doprava a vrácení zboží zdarma.

Houpací sítě pro dva - Houpací sítě pro 2 osoby - Lenošte spolu!

Tip: Pomocí filtrů vlevo zužte výběr houpací sítě.

Věděli jste, že naše houpací sítě jsou dodávány super rychle? Objednejte si do 16:00 k odeslání následujícího dne a houpací síť můžete zdarma vrátit do 365 dnů!

Čím větší je houpací síť, tím lépe

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi několika houpacími sítěmi, vyberte tu největší. Velké houpací sítě jsou nejvíce pohodové. Proto naše houpací sítě pro dva doporučujeme každému, i když budete relaxovat sami. Dostaňte se do stavu naprosté relaxace s prostornou rodinnou houpací sítí.

Houpací sítě pro dva - Užijte si houpací sítě společně!

Co může být lepšího, než si užít hezké počasí v houpací síti? Užijte si to společně! S našimi houpacími sítěmi pro dva můžete oba dva relaxovat společně.

Houpací sítě pro dva jsou houpací sítě, které jsou dostatečně pevné, aby udržely nejméně 2 osoby. Kapacita houpací sítě pro dva je obvykle od 150 kg. Mnoho houpacích sítí pro dva zvládne maximální hmotnost až 200 kg.

Důležitá je také šířka houpací sítě pro dva, protože zpočátku musíte ležet v houpací síti úhlopříčně. Houpací síť pro dva je obvykle široká nejméně 150 cm.

Délka houpací sítě pro dva není tak důležitá, protože v ní ležíte šikmo. Délka houpací sítě pro dva je obvykle od 220 cm.

Co takhle jít sólo v houpací síti pro dva? Žádný problém!

Houpací síť pro dva se také velmi doporučuje, pokud chcete ležet v houpací síti sami. Protože jsou tyto houpací sítě širší, ležení v nich je pohodlnější. V jedné z nich můžete snadno ležet úhlopříčně, což je v menší verzi méně možné.

Když nakupujete u firmy Moje Houpací sítě, jste v v dobrých rukou. Takže můžete plně relaxovat!