Houpací sítě pro 1 osobu

Zobrazení Mřížka Seznam

položek 63

Nastavit sestupně
Stránka

Houpací sítě pro jednoho - Houpací síť pro 1 osobu - Pro opravdové fanoušky houpacích sítí!

Kupte si svou houpací síť pro jednoho od firmy Moje Houpací sítě. Nejpohodovější obchod s houpacími sítěmi pro 1 osobu. Není potřeba žádný účet! Doprava a vrácení zboží zdarma.

Houpací sítě pro jednoho - Odpočiňte si v houpací síti pro jednu osobu od firmy Moje Houpací sítě!

Tip: Pomocí filtrů vlevo zužte výběr houpací sítě.

Věděli jste, že naše houpací sítě jsou dodávány super rychle? Objednejte si do 16:00 k odeslání následujícího dne a houpací síť můžete zdarma vrátit do 365 dnů!

Čím větší je houpací síť, tím lépe

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi několika houpacími sítěmi, vyberte tu největší. Velké houpací sítě jsou nejvíce pohodové. Proto naše sítě pro dva doporučujeme každému, i když budete relaxovat sami. Dostaňte se do stavu naprosté relaxace s prostornou rodinnou houpací sítí.

Houpací sítě pro jednoho ideální pro relaxaci

Naše houpací sítě pro jednoho jsou ideální pro relaxaci. Protože co by mohlo být více relaxační než lenošení v houpací síti?

Naše houpací sítě pro jednoho můžeme doručit velmi rychle. Všechny naše houpací sítě pro jednoho jsou na skladě v Dedemsvaartu.

Houpací sítě pro jednoho jsou houpací sítě, které jsou dostatečně velké a pohodlné pro 1 osobu. Houpací sítě jsou omezeny velikostí a kapacitou. Není možné, aby v jedné z těchto houpacích sítí leželi dva lidé.

Tip: Obstarejte si houpací síť, která je co nejširší

Pokud se rozhodnete pro houpací síť pro jednoho, pokud možno si pořiďte houpací síť, která je co nejširší. Houpací síť o šířce 100 - 115 cm je méně pohodlná, pokud v ní chcete strávit dlouhou dobu.

Houpací síť pro jednoho není obvykle širší než 145 cm. Délka ležící plochy houpací sítě pro jednoho se pohybuje od 180 do 220 cm. Maximální nosnost houpací sítě pro jednoho je obvykle 100 - 140 kg.

Houpací sítě pro jednoho jsou obvykle levnější než ty větší. Se všemi různými barvami a vzory, z nichž si můžete vybrat, jsou tyto houpací sítě často skvělými dárky!

Když nakupujete u firmy Moje Houpací sítě, jste v dobrých rukou. Takže můžete plně relaxovat!