Speciální cena 16770,00 Kč Běžná cena 17040,00 Kč
Na skladě
SKU
TR-1335601
Objednáno do 16:00, odesláno dnes

Houpací síť s rodinným stojanem Wood & Vegas Black

Specifikace
Modelka Houpací síť s rodinným stojanem
Barva Černá
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Hmotnost 31 kg
Skladovací obal Ano - integrovaná
Odpovídající polštář Ano (včetně)
Odpovídající plaid K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 198,5 x 47 x 12 cm
Maximální zatížení 160 kg
Materiál Olefin
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 140 cm
Délka plátna 220 cm
Šířka tkaniny 140 cm
Celková délka 400 cm
Celková šířka 140 cm
Celková výška 160 cm
Materiál stojanu Smrkové dřevo (FSC® Mix)
Nastavitelná Ano (řetízek)

Popis výrobku

Exkluzivní americké houpací sítě

Tyto americké houpací sítě patří mezi nejprodávanější zboží firmy Tropilex. Exkluzivní severoamerický styl těchto houpacích sítí s rozpínacími lištami jednoznačně upoutá pozornost. „American“ a „Vegas“ jsou polstrované, a proto mimořádně pohodlné. Navíc vám k houpací síti přidáme polštář!

Polstrovaná látka je rychleschnoucí a odolná proti povětrnostním vlivům. Vzhledem i pocitem na dotek se velmi podobá bavlně. Rozpínací lišty těchto houpacích sítí jsou vyrobeny z luxusního dřeva Shorea (100% FSC).

Velký „Vegas“ a menší „American“

Houpací síť „Vegas“ je z těchto dvou amerických bratrů ten větší. Houpací síť „Vegas“ můžete zavěsit na jakýkoli stojan na rodinnou houpací síť Tropilex To znamená, že si můžete vybrat kterékoliv místo na zahradě – a navíc vypadá fantasticky.

Houpací síť„American“ je asi o 20 cm užší a o 50 cm kratší než „Vegas“. I tak je a prostorná, příjemná a ideální na menší zahradu. Houpací síť „American“ se hodí ke všem stojanům Tropilex na houpací síť pro dva.

Obě polstrované houpací sítě jsou dodávány s polštářem pro ještě větší pohodlí.

Odpovídající skladovací taška

Každou houpací síť Tropilex dodáváme s praktickou taškou, kterou můžete použít k úhlednému uložení houpací sítě.

Fair Trade a udržitelně vyráběné v Indii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky férovou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že společnost Tropilex každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Krásný dřevěný stojan na houpací síť

Tento elegantní stojan na houpací síť, vyrobený z dřeva s certifikací FSC®, vypadá úžasně v každé zahradě. Vyrobený s péčí a řemeslným zpracováním.

Speciální lázeň vyhlazuje hrboly a dřevo je odolné proti povětrnostním vlivům. Použití řetězů k zavěšení houpací sítě usnadňuje změnu délky zavěšení. Tyto řetězy jsou dodávány se stojanem!

Poznámka: Při výběru houpací sítě k tomuto stojanu berte v úvahu celkovou délku houpací sítě! Například pokud je tato délka 3,5 metru, potřebujete stojan s minimální délkou 3,5 metru. Téměř všechny stojany jsou nastavitelné, takže máte trochu volnosti, pokud jde o zavěšení houpací sítě.

Díky nové konstrukci unese tento stojan o 40 kg více než předtím.

K dispozici ve třech různých verzích

Stojan na houpací síť pro jednu osobu "Wood": Vhodný pro všechny houpací sítě pro jednu osobu na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 290 - 340 cm.

Stojan na houpací síť pro dva „Wood“ Vhodný pro všechny houpací sítě pro dvě osoby na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 330 - 370 cm.

Stojan na rodinnou houpací síť „Wood“ Vhodný pro všechny rodinné houpací sítě na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 360 - 400 cm.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť s rodinným stojanem Wood & Vegas Black
Recenze produktu

Every customer is invited by us or by TrustPilot to write a review. HangmatWereld.nl operates throughout Europe. The product reviews may therefore be automatically translated.

You can also visit our TrustPilot profile. There we have 1,500 verified reviews from each country!

Review us on Reviews Moje Houpací Sítě