Speciální cena 23070,00 Kč Běžná cena 23340,00 Kč
Na skladě
SKU
TR-1335401
Objednáno do 16:00, odesláno dnes

Houpací síť s rodinným stojanem Wood & Big Fat Grey

Specifikace
Modelka Houpací síť s rodinným stojanem
Barva Šedá
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Hmotnost 40 kg
Skladovací obal Ano - integrovaná
Odpovídající polštář Ano (včetně)
Odpovídající plaid K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 198,5 x 47 x 12 cm
Maximální zatížení 200 kg
Materiál Olefin
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 140 cm
Délka plátna 210 cm
Šířka tkaniny 140 cm
Celková délka 400 cm
Celková šířka 140 cm
Celková výška 160 cm
Materiál stojanu Smrkové dřevo (FSC® Mix)
Nastavitelná Ano (řetízek)

Popis výrobku

Usaďte se jako král v houpací síti Big Fat!

Zažijte vrchol luxusu s houpací sítí „Big Fat“. Tato houpací síť je polstrovaná a silná nejméně 20 centimetrů. Tohle pohodlí jen tak něco nepřekoná! Relaxujte jako král – v této polstrované houpací síti dodávané s polštářem.

Materiál houpací sítě Big Fat je odolný proti povětrnostním vlivům, rychleschnoucí a na pohled i na dotek hodně připomíná bavlnu. Protože je látka této houpací sítě tak hustá, nenechávejte ji venku na dešti. Houpací síť „Big Fat“ nevyschne tak rychle jako konvenční houpací sítě. A byla by škoda, kdybyste kvůli tomu přišli o chvíle odpočinku!

Včetně polštáře

Rozpínací lišty jsou vyrobeny z luxusního dřeva Shorea (100% FSC). Pro ještě větší pohodlí při relaxaci je houpací síť Big Fat dodávána s polštářem zobrazeným na obrázcích.

Férově a udržitelně vyrobená v Indii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky spravedlivou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá Tropilex k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Krásný dřevěný stojan na houpací síť

Tento elegantní stojan na houpací síť, vyrobený z dřeva s certifikací FSC®, vypadá úžasně v každé zahradě. Vyrobený s péčí a řemeslným zpracováním.

Speciální lázeň vyhlazuje hrboly a dřevo je odolné proti povětrnostním vlivům. Použití řetězů k zavěšení houpací sítě usnadňuje změnu délky zavěšení. Tyto řetězy jsou dodávány se stojanem!

Poznámka: Při výběru houpací sítě k tomuto stojanu berte v úvahu celkovou délku houpací sítě! Například pokud je tato délka 3,5 metru, potřebujete stojan s minimální délkou 3,5 metru. Téměř všechny stojany jsou nastavitelné, takže máte trochu volnosti, pokud jde o zavěšení houpací sítě.

Díky nové konstrukci unese tento stojan o 40 kg více než předtím.

K dispozici ve třech různých verzích

Stojan na houpací síť pro jednu osobu "Wood": Vhodný pro všechny houpací sítě pro jednu osobu na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 290 - 340 cm.

Stojan na houpací síť pro dva „Wood“ Vhodný pro všechny houpací sítě pro dvě osoby na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 330 - 370 cm.

Stojan na rodinnou houpací síť „Wood“ Vhodný pro všechny rodinné houpací sítě na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 360 - 400 cm.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť s rodinným stojanem Wood & Big Fat Grey
Recenze produktu

Every customer is invited by us or by TrustPilot to write a review. HangmatWereld.nl operates throughout Europe. The product reviews may therefore be automatically translated.

You can also visit our TrustPilot profile. There we have 1,500 verified reviews from each country!

Review us on Reviews Moje Houpací Sítě