Speciální cena 9693,00 Běžná cena 10746,00
Není skladem
SKU
TR-1235302
Odesíláme do 5 pracovních dnů

Houpací síť s rodinným stojanem Arc & Rope Black

Hodnocení:
100% of 100
Specifikace
Modelka Houpací síť s rodinným stojanem
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Černá
Skladovací obal Ne
Odpovídající polštář K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 189 x 42,5 x 11 cm
Maximální zatížení 180 kg
Materiál Polyester
Hmotnost 31.6 kg
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 140 cm
Délka plátna 210 cm
Šířka tkaniny 140 cm
Celková délka 400 cm
Celková šířka 130 cm
Celková výška 145 cm
Materiál stojanu Kov
Nastavitelná Ano (řetízek)

Popis výrobku

Relaxace a svěžest s houpací sítí „Rope“

V houpací sítí „Rope“ můžete odpočívat a vychutnat si svěží vánek. Tato splétaná houpací síť vás ochladí i v horkých letních dnech! Rozpínací lišty jsou vyrobeny z luxusního dřeva Shorea (100% FSC). Houpací síť „Rope“ se perfektně hodí ke stojanům na rodinné houpací sítě Tropilex.

Pevná a pohodlná

Díky mnoha otvorům tato splétaná houpací síť chladí a větrá, což z ní dělá skvělou houpací síť na léto! Houpací síť „Rope“ není ve skutečnosti vázaná, ale splétaná. Díky tomu je látka velmi příjemná i na holé pokožce.

Houpací sítě Tropilex jsou místo ze stovek tenkých vláken spleteny ze silných šňůr. Díky tomu jsou naše houpací sítě extra silné a odolné.

A protože je „Rope“ zapletená ze dvou lan místo jednoho, je také až o 40 procent pevnější než srovnatelné houpací sítě!

Měkký polyester z recyklovaných plastových lahví

Velmi zvláštním rysem houpací sítě „Rope“ je to, že je vyrobena z polyesteru z recyklovaných plastových lahví. Zejména proto, že výroba probíhá v Indii, kde mají s odpadem značný problém.

Použití těchto materiálů samozřejmě neubírá na kvalitě ani pohodlí. Díky jedinečné technice tkaní je látka úžasně měkká. Ještě měkčí než bavlna!

Spravedlivě a udržitelně vyrobená v Indii

Výroba společnosti Tropilex v Kolumbii a Indii je co nejvíce udržitelná a férová. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky férovou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá Tropilex k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Nejstabilnější stojan na houpací síť

Z mnoha různých stojanů na houpací síť je Arc nejstabilnějším a nejpevnějším železným stojanem na trhu!

Tento stojan na houpací síť lze nastavit pomocí dodávaných řetězů. To znamená, že se k tomuto robustnímu stojanu hodí mnoho houpacích sítí. Šikovný!

Pro omezení vlivu počasí je stojan ošetřen vysoce kvalitním práškovým nástřikem. Stojan je výjimečně odolný proti poškrábání.

Stojan vyrábí kvalitní značka Tropilex.

K dispozici ve třech různých verzích

Stojan na houpací síť „Arc“: Vhodný pro všechny houpací sítě pro jednu osobu na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 290 - 340 cm.

Stojan na houpací síť „Arc“ Vhodný pro všechny houpací sítě pro dvě osoby Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 330 - 370 cm.

Stojan na rodinnou houpací síť „Arc“ Vhodný pro všechny rodinné houpací sítě Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 360 - 400 cm.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť s rodinným stojanem Arc & Rope Black
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!