Speciální cena 9153,00 Běžná cena 9936,00
Na skladě
SKU
TR-1220401
Objednáno do 16:00, odesláno dnes

Houpací síť s dvojitým stojanem Arc & Premium Melon

Hodnocení:
100% of 100
Specifikace
Modelka Houpací síť s dvojitým stojanem
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Oranžová
Skladovací obal Ano -  lze také použít jako tašku
Odpovídající polštář K dispozici (není součástí dodávky)
Odpovídající plaid K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 175 x 42 x 11 cm
Maximální zatížení 180 kg
Materiál Polybavlna
Hmotnost 27.5 kg
Hustota vazby 380 g/m²
Rozpínací lišta Ne
Délka plátna 230 cm
Šířka tkaniny 160 cm
Celková délka 370 cm
Celková šířka 120 cm
Celková výška 135 cm
Materiál stojanu Kov
Nastavitelná Ano (řetízek)

Popis výrobku

Prémiová houpací síť Tropilex

Tato kolumbijská houpací síť Tropilex je vyrobena speciální technikou tkaní. Proto je možné použít více barevných vláken a vytvořit jedinečný vzor.

Tkanina je díky této speciální technice tkaní také výjimečně pevná. O to větší důvod nazývat tuto houpací síť Tropilex Premium

Houpací síť Tropilex „Premium“ je díky svému jedinečnému charakteru a nejvyšší kvalitě volbou číslo jedna pro každého, kdo chce skutečně špičkovou houpací síť!

Silné plátno měkké na dotek

Houpací síť „Premium“ je vyrobena z extra silného plátna – materiál je ve srovnání s jinými značkami až o 20 procent silnější. Tato silnější tkanina poskytuje větší pohodlí a houpací síť je silnější a odolnější.

Materiál je směs 70 procent bavlny a 30 procent polyesteru. Bavlna a jedinečné vzory tkaniny dodávají houpací síti „Premium“ výjimečnou měkkost.

Působením polyesteru se bavlna nemůže zbytečně moc natáhnout. Díky tomu je houpací síť odolnější vůči dešti. Pokud však houpací síť nepoužíváte, doporučujeme ji skladovat na suchém místě.

Kolumbijská houpací síť

Kolumbijské houpací sítě, jako například houpací síť „Premium“, mají více závěsných šňůr. Díky tomu se rozvinou snadněji než jiné houpací sítě. Zajišťují také lepší rozložení tělesné hmotnosti. Tím pádem jsou ještě pohodlnější.

Závěsné šňůry nejsou k látce přišity, jsou přímo její součástí. Nejen, že to dobře vypadá, ale také se tím sníží pravděpodobnost prasknutí až o 30 procent.

Houpací síť „Premium“ je navíc vybavena závěsným očkem „Open Loop“, se kterým je zavěšení ještě snadnější.

Větší plocha na ležení

Tato houpací síť Tropilex má upravenou plochu na ležení. Povrch je větší než u srovnatelných houpacích sítí, ale délka je stejná. Díky tomu je houpací síť „Premium“ vhodná pro větší nebo vyšší jedince.

Řemeslo

Houpací síť „Premium“ je ukázkovým příkladem kolumbijského řemesla.

Tkanina se nejprve utká na stroji, takže má minimum chyb a nejlepší možnou kvalitu. Houpací síť se pak dokončí ručně. Po rozstříhání velkého plátna na správnou velikost se oba konce zvlášť roztřepí. Tato 30 cm dlouhá vlákna, v Kolumbii nazývaná „cadejo“, se zapletou do šňůr. Závěsné šňůry jsou k tomuto „cadejo“ připevněny ručně.

„Cadejo“ dodává kolumbijské houpací síti atraktivní vzhled ruční výroby. Navíc poskytuje větší pevnost a usnadňuje rozvinutí houpací sítě.

Odpovídající skladovací taška

Všechny houpací sítě Tropilex dodáváme s odpovídající taškou. Tuto tašku můžete použít k uložení houpací sítě. Tašky na houpací sítě bez rozpínacích lišt lze dokonce používat jako stylovou nákupní tašku!

Vyrobeno s láskou v Kolumbii

Kolumbijské houpací sítě Tropilex se skutečně vyrábí v Kolumbii. Houpací síť má v této zemi tradici dlouhou několik století, což je na těchto jedinečných houpacích sítích a závěsných sedačkách rozhodně vidět!

Tropilex stojí za Fair Trade: vyrábíme za dobrých pracovních podmínek a za férovou cenu. Tropilex tímto způsobem přispívá k rostoucí prosperitě rozvojových regionů.

Nejstabilnější stojan na houpací síť

Z mnoha různých stojanů na houpací síť je Arc nejstabilnějším a nejpevnějším železným stojanem na trhu!

Tento stojan na houpací síť lze nastavit pomocí dodávaných řetězů. To znamená, že se k tomuto robustnímu stojanu hodí mnoho houpacích sítí. Šikovný!

Pro omezení vlivu počasí je stojan ošetřen vysoce kvalitním práškovým nástřikem. Stojan je výjimečně odolný proti poškrábání.

Stojan vyrábí kvalitní značka Tropilex.

K dispozici ve třech různých verzích

Stojan na houpací síť „Arc“: Vhodný pro všechny houpací sítě pro jednu osobu na Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 290 - 340 cm.

Stojan na houpací síť „Arc“ Vhodný pro všechny houpací sítě pro dvě osoby Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 330 - 370 cm.

Stojan na rodinnou houpací síť „Arc“ Vhodný pro všechny rodinné houpací sítě Moje Houpací Sítě a pro houpací sítě o celkové délce 360 - 400 cm.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť s dvojitým stojanem Arc & Premium Melon
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!