5103,00
Na skladě
SKU
TR-0135601
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Houpací síť pro rodinu
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Černá
Skladovací obal Ano
Odpovídající polštář Ano (včetně)
Obal 140 x 25 x 25 cm
Maximální zatížení 180 kg
Materiál Olefin
Hmotnost 6.2 kg
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 140 cm
Délka plátna 210 cm
Šířka tkaniny 140 cm
Celková délka 400 cm
Minimální délka po zavěšení 380 cm

Popis výrobku

Exkluzivní americké houpací sítě

Tyto americké houpací sítě patří mezi nejprodávanější zboží firmy Tropilex. Exkluzivní severoamerický styl těchto houpacích sítí s rozpínacími lištami jednoznačně upoutá pozornost. „American“ a „Vegas“ jsou polstrované, a proto mimořádně pohodlné. Navíc vám k houpací síti přidáme polštář!

Polstrovaná látka je rychleschnoucí a odolná proti povětrnostním vlivům. Vzhledem i pocitem na dotek se velmi podobá bavlně. Rozpínací lišty těchto houpacích sítí jsou vyrobeny z luxusního dřeva Shorea (100% FSC).

Velký „Vegas“ a menší „American“

Houpací síť „Vegas“ je z těchto dvou amerických bratrů ten větší. Houpací síť „Vegas“ můžete zavěsit na jakýkoli stojan na rodinnou houpací síť Tropilex To znamená, že si můžete vybrat kterékoliv místo na zahradě – a navíc vypadá fantasticky.

Houpací síť„American“ je asi o 20 cm užší a o 50 cm kratší než „Vegas“. I tak je a prostorná, příjemná a ideální na menší zahradu. Houpací síť „American“ se hodí ke všem stojanům Tropilex na houpací síť pro dva.

Obě polstrované houpací sítě jsou dodávány s polštářem pro ještě větší pohodlí.

Odpovídající skladovací taška

Každou houpací síť Tropilex dodáváme s praktickou taškou, kterou můžete použít k úhlednému uložení houpací sítě.

Fair Trade a udržitelně vyráběné v Indii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky férovou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že společnost Tropilex každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť pro rodinu Vegas Black
Recenze produktu
Hodnocení zákazníků
 1. Dobrá kvalita
  100%
  Pěkný na pohled, robustní, látka se cítí dobře a může jednoduše zůstat venku. Super. Doporučeno!

  Napsal Dirk De Jong

  Publikováno dne

 2. Skvělá houpací síť s jednou menší vadou
  100%
  Jaká úžasná houpací síť! Lze Jej použít na 2 stranách a polštář lze rozebrat. Úložný vak je trochu těsný; po použití je houpací síť obtížné vrátit zpět.

  Napsal Karin

  Publikováno dne

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!

Odpovídající montážní materiál