3213,00
Není skladem
SKU
TR-0135301
Odesíláme do 5 pracovních dnů
Specifikace
Modelka Houpací síť pro rodinu
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Bílá / tělová
Skladovací obal Ne
Odpovídající polštář K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 140 x 15 x 15 cm
Maximální zatížení 160 kg
Hmotnost 4.6 kg
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 140 cm
Délka plátna 210 cm
Šířka tkaniny 140 cm
Celková délka 400 cm
Minimální délka po zavěšení 380 cm

Popis výrobku

Relaxace a svěžest s houpací sítí „Rope“

V houpací sítí „Rope“ můžete odpočívat a vychutnat si svěží vánek. Tato splétaná houpací síť vás ochladí i v horkých letních dnech! Rozpínací lišty jsou vyrobeny z luxusního dřeva Shorea (100% FSC). Houpací síť „Rope“ se perfektně hodí ke stojanům na rodinné houpací sítě Tropilex.

Pevná a pohodlná

Díky mnoha otvorům tato splétaná houpací síť chladí a větrá, což z ní dělá skvělou houpací síť na léto! Houpací síť „Rope“ není ve skutečnosti vázaná, ale splétaná. Díky tomu je látka velmi příjemná i na holé pokožce.

Houpací sítě Tropilex jsou místo ze stovek tenkých vláken spleteny ze silných šňůr. Díky tomu jsou naše houpací sítě extra silné a odolné.

A protože je „Rope“ zapletená ze dvou lan místo jednoho, je také až o 40 procent pevnější než srovnatelné houpací sítě!

Měkký polyester z recyklovaných plastových lahví

Velmi zvláštním rysem houpací sítě „Rope“ je to, že je vyrobena z polyesteru z recyklovaných plastových lahví. Zejména proto, že výroba probíhá v Indii, kde mají s odpadem značný problém.

Použití těchto materiálů samozřejmě neubírá na kvalitě ani pohodlí. Díky jedinečné technice tkaní je látka úžasně měkká. Ještě měkčí než bavlna!

Spravedlivě a udržitelně vyrobená v Indii

Výroba společnosti Tropilex v Kolumbii a Indii je co nejvíce udržitelná a férová. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky férovou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá Tropilex k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť pro rodinu Rope Natura
Recenze produktu
Hodnocení zákazníků
 1. Lahodné!
  100%
  Poté, co jsme nejprve obdrželi dobré telefonické vysvětlení o naší zamýšlené volbě a možnostech zavěšení, byl nákup doručen další den, jak bylo dohodnuto. Okamžitě si užíváme naši robustní a také krásnou rodinnou houpací síť.

  Napsal A Hokke

  Publikováno dne

 2. Nejlepší houpací síť
  100%
  Lahodné. Krásná. Pohodlné a prostorné

  Napsal Polman

  Publikováno dne

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!

Odpovídající montážní materiál