5070,00 Kč
Na skladě
SKU
TR-0130302
Objednáno do 16:00, odesláno dnes

Houpací síť pro rodinu DeLuxe Black

Hodnocení:
100% of 100
Specifikace
Modelka Houpací síť pro rodinu
Barva Černá
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Hmotnost 3.5 kg
Skladovací obal Ano -  lze také použít jako tašku
Odpovídající polštář K dispozici (není součástí dodávky)
Odpovídající plaid K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 40 x 30 x 8 cm
Maximální zatížení 200 kg
Materiál Polybavlna
Rozpínací lišta Ne
Délka plátna 280 cm
Šířka tkaniny 180 cm
Celková délka 400 cm
Minimální délka po zavěšení 360 cm
Pokyny ke stažení

Popis výrobku

Luxusní houpací síť s ručně vázanými třásněmi

Toužíte po prostorné a kvalitní rodinné houpací síti s luxusním vzhledem? Působivá houpací síť Tropilex „DeLuxe“ s ručně vázanými třásněmi je maximálně pohodlná!

S odpovídajícím houpacím stojanem si můžete vybrat, ve které části vaší zahrady se uvelebíte. „DeLuxe“ se hodí ke každému stojanu na rodinnou houpací síť Tropilex, ale ve stylovém dřevěném stojanu jí to sluší nejvíc!

Elegantní třásně

Tuto houpací síť jsme ozdobili třásněmi zkrátka proto, že to vypadá skvěle. Víte, že třásně měly původně úplně jinou funkci? Měly od houpací sítě odhánět hmyz.

Silné plátno měkké na dotek

„DeLuxe“ je vyrobená z extra pevného plátna – ve srovnání s jinými značkami je až o 20 procent pevnější. Tato silnější tkanina poskytuje větší pohodlí a houpací síť je pevnější a odolnější.

Materiál je směs 70 procent bavlny a 30 procent polyesteru. Bavlna a jedinečné vzory tkaniny dodávají houpací síti „DeLuxe“ výjimečnou měkkost.

Působením polyesteru se bavlna nemůže zbytečně moc natáhnout. Díky tomu je houpací síť odolnější vůči dešti. Pokud však houpací síť nepoužíváte, doporučujeme ji skladovat na suchém místě.

Kolumbijská houpací síť

Kolumbijské houpací sítě, jako například houpací síť „DeLuxe“, mají více závěsných šňůr. Díky tomu se rozvinou snadněji než jiné houpací sítě. Zajišťují také lepší rozložení tělesné hmotnosti. Tím pádem jsou ještě pohodlnější.

Závěsné šňůry nejsou k látce přišité, jsou přímo její součástí. Nejen, že to dobře vypadá, ale také se tím sníží pravděpodobnost prasknutí až o 30 procent.

Houpací síť „DeLuxe" je navíc vybavena závěsným očkem „Open Loop“, se kterým je zavěšení ještě snadnější.

Větší plocha na ležení

Tato houpací síť Tropilex má upravenou plochu na ležení. Povrch je větší než u srovnatelných houpacích sítí, ale délka je stejná. Díky tomu je tato houpací síť vhodná pro větší nebo vyšší jedince.

Řemeslo

Houpací síť „DeLuxe“ je ukázkovým příkladem kolumbijského řemesla.

Tkanina se nejprve utká na stroji, takže má minimum chyb a nejlepší možnou kvalitu. Houpací síť se pak dokončí ručně. Po rozstříhání velkého plátna na správnou velikost se oba konce zvlášť roztřepí. Tato 30 cm dlouhá vlákna, v Kolumbii nazývaná „cadejo“, se zapletou do šňůr. Závěsné šňůry jsou k tomuto „cadejo“ připevněny ručně.

„Cadejo“ dodává této kolumbijské houpací síti atraktivní vzhled ruční výroby. Navíc poskytuje větší pevnost a usnadňuje rozvinutí houpací sítě.

Odpovídající skladovací taška

Všechny houpací sítě Tropilex dodáváme s odpovídající taškou. Tuto tašku můžete použít k uložení houpací sítě. Tašky na houpací sítě bez rozpínacích lišt lze dokonce používat jako stylovou nákupní tašku!

Vyrobeno s láskou v Kolumbii

Kolumbijské houpací sítě Tropilex se skutečně vyrábí v Kolumbii. Houpací síť má v této zemi tradici dlouhou několik staletí, což je na těchto jedinečných houpacích sítích a závěsných sedačkách rozhodně vidět.

Tropilex podporuje Fair Trade: Vyrábíme za dobrých pracovních podmínek a za férovou cenu. Tropilex tímto způsobem přispívá k rostoucí prosperitě rozvojových regionů.

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť pro rodinu DeLuxe Black
Recenze produktu
 1. Zákaznický servis kvalita
  Recenze produktu
  100%
  Zavolala odpovědět na některé otázky, které jsem měl před uvedením mé objednávky. Zástupce je přátelský, informativní a užitečné! Rozhodl Jsem se jít s Family Deluxe. To přišlo na mých dveří super rychlý!

  Napsal Avery

  Publikováno dne

Odpovídající montážní materiál