10233,00
Na skladě
SKU
TR-0135401
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Houpací síť pro rodinu
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Šedá
Skladovací obal Ano
Odpovídající polštář Ano (včetně)
Obal 140 x 45 x 45 cm
Maximální zatížení 200 kg
Materiál Olefin
Hmotnost 12.5 kg
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 140 cm
Délka plátna 210 cm
Šířka tkaniny 140 cm
Celková délka 400 cm
Minimální délka po zavěšení 360 cm

Popis výrobku

Usaďte se jako král v houpací síti Big Fat!

Zažijte vrchol luxusu s houpací sítí „Big Fat“. Tato houpací síť je polstrovaná a silná nejméně 20 centimetrů. Tohle pohodlí jen tak něco nepřekoná! Relaxujte jako král – v této polstrované houpací síti dodávané s polštářem.

Materiál houpací sítě Big Fat je odolný proti povětrnostním vlivům, rychleschnoucí a na pohled i na dotek hodně připomíná bavlnu. Protože je látka této houpací sítě tak hustá, nenechávejte ji venku na dešti. Houpací síť „Big Fat“ nevyschne tak rychle jako konvenční houpací sítě. A byla by škoda, kdybyste kvůli tomu přišli o chvíle odpočinku!

Včetně polštáře

Rozpínací lišty jsou vyrobeny z luxusního dřeva Shorea (100% FSC). Pro ještě větší pohodlí při relaxaci je houpací síť Big Fat dodávána s polštářem zobrazeným na obrázcích.

Férově a udržitelně vyrobená v Indii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky spravedlivou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá Tropilex k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť pro rodinu Big Fat Grey
Recenze produktu
Hodnocení zákazníků
 1. Skvělý
  100%
  Skvělá kvalita, přesně tak, jak je popsána, velmi stabilní, velká šířka, docela vhodná pro 2 osoby, abyste se do ní nepotopili, těšíme se na první relaxační hodinu Na jaře si ji určitě nechám, cena / poměr výkonu je velmi dobrý!

  Napsal Kathleen

  Publikováno dne

 2. Hodnota za vaše peníze!
  100%
  Super houpací síť. Pěkný, velký a robustní

  Napsal Richard

  Publikováno dne

 3. Užijte si tlustý tuk
  100%
  Tato houpací síť je prostě příjemná -)

  Napsal Chantal

  Publikováno dne

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.799 ověřenými recenzemi!

Odpovídající montážní materiál