3213,00
Na skladě
SKU
TR-0120401
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Houpací síť pro pro dva
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Oranžová
Skladovací obal Ano -  lze také použít jako tašku
Odpovídající polštář K dispozici (není součástí dodávky)
Odpovídající plaid K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 40 x 30 x 8 cm
Maximální zatížení 180 kg
Materiál Polybavlna
Hmotnost 2.5 kg
Hustota vazby 380 g/m²
Rozpínací lišta Ne
Délka plátna 230 cm
Šířka tkaniny 160 cm
Celková délka 350 cm
Minimální délka po zavěšení 310 cm
Pokyny ke stažení

Popis výrobku

Prémiová houpací síť Tropilex

Tato kolumbijská houpací síť Tropilex je vyrobena speciální technikou tkaní. Proto je možné použít více barevných vláken a vytvořit jedinečný vzor.

Tkanina je díky této speciální technice tkaní také výjimečně pevná. O to větší důvod nazývat tuto houpací síť Tropilex Premium

Houpací síť Tropilex „Premium“ je díky svému jedinečnému charakteru a nejvyšší kvalitě volbou číslo jedna pro každého, kdo chce skutečně špičkovou houpací síť!

Silné plátno měkké na dotek

Houpací síť „Premium“ je vyrobena z extra silného plátna – materiál je ve srovnání s jinými značkami až o 20 procent silnější. Tato silnější tkanina poskytuje větší pohodlí a houpací síť je silnější a odolnější.

Materiál je směs 70 procent bavlny a 30 procent polyesteru. Bavlna a jedinečné vzory tkaniny dodávají houpací síti „Premium“ výjimečnou měkkost.

Působením polyesteru se bavlna nemůže zbytečně moc natáhnout. Díky tomu je houpací síť odolnější vůči dešti. Pokud však houpací síť nepoužíváte, doporučujeme ji skladovat na suchém místě.

Kolumbijská houpací síť

Kolumbijské houpací sítě, jako například houpací síť „Premium“, mají více závěsných šňůr. Díky tomu se rozvinou snadněji než jiné houpací sítě. Zajišťují také lepší rozložení tělesné hmotnosti. Tím pádem jsou ještě pohodlnější.

Závěsné šňůry nejsou k látce přišity, jsou přímo její součástí. Nejen, že to dobře vypadá, ale také se tím sníží pravděpodobnost prasknutí až o 30 procent.

Houpací síť „Premium“ je navíc vybavena závěsným očkem „Open Loop“, se kterým je zavěšení ještě snadnější.

Větší plocha na ležení

Tato houpací síť Tropilex má upravenou plochu na ležení. Povrch je větší než u srovnatelných houpacích sítí, ale délka je stejná. Díky tomu je houpací síť „Premium“ vhodná pro větší nebo vyšší jedince.

Řemeslo

Houpací síť „Premium“ je ukázkovým příkladem kolumbijského řemesla.

Tkanina se nejprve utká na stroji, takže má minimum chyb a nejlepší možnou kvalitu. Houpací síť se pak dokončí ručně. Po rozstříhání velkého plátna na správnou velikost se oba konce zvlášť roztřepí. Tato 30 cm dlouhá vlákna, v Kolumbii nazývaná „cadejo“, se zapletou do šňůr. Závěsné šňůry jsou k tomuto „cadejo“ připevněny ručně.

„Cadejo“ dodává kolumbijské houpací síti atraktivní vzhled ruční výroby. Navíc poskytuje větší pevnost a usnadňuje rozvinutí houpací sítě.

Odpovídající skladovací taška

Všechny houpací sítě Tropilex dodáváme s odpovídající taškou. Tuto tašku můžete použít k uložení houpací sítě. Tašky na houpací sítě bez rozpínacích lišt lze dokonce používat jako stylovou nákupní tašku!

Vyrobeno s láskou v Kolumbii

Kolumbijské houpací sítě Tropilex se skutečně vyrábí v Kolumbii. Houpací síť má v této zemi tradici dlouhou několik století, což je na těchto jedinečných houpacích sítích a závěsných sedačkách rozhodně vidět!

Tropilex stojí za Fair Trade: vyrábíme za dobrých pracovních podmínek a za férovou cenu. Tropilex tímto způsobem přispívá k rostoucí prosperitě rozvojových regionů.

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť pro pro dva Premium Melon
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!

Odpovídající montážní materiál