1863,00
Na skladě
SKU
TR-0145101
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Houpací síť pro jednoho na cesty
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Černá
Skladovací obal Ano
Obal 19 x 13 x 13 cm
Maximální zatížení 120 kg
Materiál Padákovina
Hmotnost 1 kg
Rozpínací lišta Ne
Délka plátna 250 cm
Šířka tkaniny 170 cm
Celková délka 260 cm
Minimální délka po zavěšení 220 cm

Popis výrobku

Lehoučký společník na cesty

Cestovní houpací síť „Moskito“ je ideálním společníkem na cesty! S touto houpací sítí si můžete pohodlně poležet, ať jste kdekoli. Cestovní houpací síť „Moskito“ vyrobená z prodyšné padákoviny je úžasně měkká.

Padákovina je také velmi lehká a dá se složit do malinkého balíčku. Hmotnost cestovní houpací sítě „Moskito“ včetně integrovaného závěsného systému je proto minimální. Tato houpací síť se vždy vejde do jakékoli tašky nebo kufru!

Integrovaná moskytiéra

Cestovní houpací síť „Moskito“ je vybavena integrovanou moskytiérou. Pomocí zipu moskytiéru otevřete a vlezete si do houpací sítě. Zapnete zip a můžete nerušeně relaxovat – brouci a komáři na vás nemůžou!

Co když moskytiéru nepotřebujete? Jednoduše houpací síť otočte a rázem je z ní běžná cestovní houpací síť!

Integrovaný závěsný systém Tree Strap

Díky integrovanému závěsnému systému Tree Strap zavěsíte houpací síť rychle a snadno. Systém se skládá ze dvou polyesterových pásů (každý v délce tři metry) a dvou ultralehkých karabin.

Chcete viset mezi dvěma stromy, na skále nebo na zábradlí? Díky tomuto systému odpružení si můžete vybrat!

Férově a udržitelně vyrobeno v Indii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovským žen!

Tropilex platí za své výrobky spravedlivou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá Tropilex k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť pro jednoho na cesty Mosquito Black
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!