1863,00
Na skladě
SKU
TR-0115502
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Houpací síť pro jednoho
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Červená
Skladovací obal Ano
Odpovídající polštář K dispozici (není součástí dodávky)
Obal 90 x 10 x 10 cm
Maximální zatížení 120 kg
Materiál Polybavlna
Hmotnost 2 kg
Hustota vazby 300 g/m²
Rozpínací lišta Ano
Délka rozpínací lišty 90 cm
Délka plátna 200 cm
Šířka tkaniny 120 cm
Celková délka 320 cm
Minimální délka po zavěšení 300 cm

Popis výrobku

Dokonalá houpací síť!

Hledáte kvalitní houpací síť? Pak si vyberte tuto krásnou houpací síť od společnosti Tropilex.

Pro každou houpací síť nabízíme odpovídající stojany.

Silné plátno měkké na dotek

Houpací síť je vyrobena z extra pevného plátna – ve srovnání s jinými značkami je až o 20 procent pevnější. Tato silnější tkanina poskytuje větší pohodlí a houpací síť je silnější a odolnější.

Materiál je směs 70 procent bavlny a 30 procent polyesteru. Působením polyesteru se bavlna nemůže zbytečně natáhnout. Díky tomu je houpací síť odolnější vůči dešti. Pokud však houpací sítě nepoužíváte, doporučujeme je uložit na suchém místě.

Více závěsných šňůr

Všechny houpací sítě Tropilex mají další závěsné šňůry. Díky tomu se rozvinou snadněji než jiné houpací sítě. Zajišťují také lepší rozložení tělesné hmotnosti. Díky tomu jsou ještě pohodlnější.

Větší plocha na ležení

Tato houpací síť Tropilex má lepší povrch na ležení. Povrch je větší než u srovnatelných houpacích sítí, ale délka je stejná. Díky tomu se lépe hodí pro větší nebo vyšší jedince.

Ruční výroba

Tkanina se nejprve utká na stroji s minimem chyb a nejlepší možnou kvalitou. Houpací síť se pak dokončí ručně. Po rozstříhání velkého plátna na správnou velikost se oba konce zvlášť roztřepí. Závěsné šňůry jsou k houpací síti připevněny ručně.

Vyrobené férově

Tropilex podporuje Fair Trade: vyrábíme za dobrých pracovních podmínek a za férovou cenu. Tropilex tímto způsobem přispívá k rostoucí prosperitě rozvojových regionů.

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť pro jednoho Curaçao Fire
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!

Odpovídající montážní materiál