1863,00
Na skladě
SKU
TR-0155306
Objednáno do 16:00, odesláno dnes

Houpací síť pro dva na cesty Travel Pluto

Hodnocení:
100% of 100
Specifikace
Modelka Houpací síť pro dva na cesty
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Oranžová
Skladovací obal Ano - integrovaná
Obal 19 x 13 x 13 cm
Maximální zatížení 180 kg
Materiál Padákovina
Hmotnost 0.8 kg
Rozpínací lišta Ne
Délka plátna 300 cm
Šířka tkaniny 200 cm
Celková délka 310 cm
Minimální délka po zavěšení 270 cm

Popis výrobku

Lehoučký společník na cesty

Cestovní houpací síť Tropilex je ideálním společníkem na cesty! Přibalte si houpací síť do kufru a můžete si pohodlně poležet, ať jste kdekoli. Cestovní houpací síť vyrobená z prodyšné padákoviny je úžasně měkká.

Padákovina je také velmi lehká a dá se složit do malinkého balíčku. Hmotnost cestovní houpací sítě včetně integrovaného závěsného systému je minimální – ideální na cesty!

Integrovaný Tree Strap

Integrovaný závěsný systém Tree Strap vám umožní houpací síť zavěsit rychle a snadno. Systém se skládá ze dvou polyesterových pásů (každý v délce tři metry) a dvou ultralehkých karabin.

Chcete se houpat mezi dvěma stromy, na skále nebo na zábradlí? S tímto závěsným systémem máte na výběr!

Lze použít také jako přikrývku

Věděli jste, že spousta lidí používá svou cestovní houpací síť také jako přikrývku? Takže máte navíc i příjemné čisté místo na opalování na trávě nebo na pláži, na piknik nebo jen tak na povalování!

Férově a udržitelně vyrobeno v Indii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky férovou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá Tropilex k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Houpací síť pro dva na cesty Travel Pluto
Recenze produktu
Hodnocení zákazníků
 1. Snadno zavěsit a snadno skladovat
  100%
  Lehká houpací síť. Snadno zavěsit a snadno uložit. Velmi pěkný vzít na procházku a odpočinout na houpací síť.

  Napsal Jeroen Van Diem

  Publikováno dne

 2. Život Changer
  100%
  Nejsem opravdu zábava s houpací sítě, ale když se svět obrátil vzhůru nohama, protože koronavirů mi to změní. Jelikož jsem podstatnou pracovníka Začal jsem se procházet cestovní houpací síti a objednal jsem si tuto Travel Pluto. Nesnesla jsem přinést domů vir a infikovaly mou rodinu. Rozhodl jsem se zůstat venku a spal na mém houpací síť je to pohodlné a silné až do současnosti. Je to velmi snadná montáž a demontáž, já jsem vždy přinést to v mé práci a spal mimo nemocnici. Takový život životnost měnič

  Napsal Gio

  Publikováno dne

 3. Krásná
  100%
  Pevné světlo a velmi snadné použití, doporučuji pro pěší turisty nebo rybáře; )

  Napsal Charly Moretta

  Publikováno dne

 4. Skvělé s ním cestovat
  100%
  Super šikovný a konečně něco, co lze snadno uložit zpět do úložného vaku. Opravdu dobrý přítel ve správném počasí a pravidelně ho máme

  Napsal Mart Janssen

  Publikováno dne

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!