1863,00
Na skladě
SKU
TR-0715101
Objednáno do 16:00, odesláno dnes
Specifikace
Modelka Bug Net
Značka Tropilex ®
Charita 1% For The Planet
Barva Černá
Skladovací obal Ano
Obal 30 x 15 x 15 cm
Hmotnost 1 kg
Celková délka 300 cm
Celková šířka 120 cm
Celková výška 120 cm
Minimální délka po zavěšení 300 cm

Popis výrobku

Odpočinek bez otravného bzučení a štípanců

Chcete v houpací síti nerušeně spát? Moskytiérou „Moskito“ zkazíte hmyzákům radost a dopřejete si zasloužený, ničím nerušený spánek!

Tato moskytiéra s jemnými očky je efektivní a její použití nemůže být snazší. Zavěste moskytiéru „Moskito“ kolem celé houpací sítě a zavřete ji tažnými lanky. Rozepněte zip a vlezte si do houpací sítě. Zapněte zip a komáři nemají šanci!

Čistý úložný prostor

Moskytiéru můžete použít také jako praktické úložné místo. Moskytiéra houpací síť dokonale obklopí. Vaše taška, boty a další věci už se nemusí válet na zemi – položte je do spodní části sítě.

Spravedlivě a udržitelně vyrobeno v Indii

Společnost Tropilex vyrábí své produkty v Kolumbii a Indii – co nejvíc udržitelně a Fair Trade. V Indii společnost Tropilex spolupracuje továrnou, která podporuje emancipaci žen. To mimo jiné vedlo k přijetí dvou vesnic a zaměstnání 60 venkovských žen!

Tropilex platí za své výrobky spravedlivou cenu a zajišťuje dobré pracovní podmínky. To znamená, že společnost Tropilex každou prodanou houpací sítí nebo závěsnou sedačkou přispívá k prosperitě rozvojových regionů v Indii i jinde!

Kombinované nabídky

Nenechte si ujít nabídky kombinací na této stránce. Při objednání houpací sítě nebo závěsné sedačky se stojanem nebo jiným příslušenstvím získáte atraktivní slevu.

Odpovídající produkty v této nabídce jsou jasně označeny. Také máte jistotu, že se stojan nebo příslušenství k vaší houpací síti nebo závěsné sedačce hodí!

1% For The Planet

Zakoupením tohoto produktu přímo podporujete dobrou věc. Jako člen 1% For The Planet věnuje Tropilex alespoň 1 procento svého celkového ročního obratu charitativním organizacím.

Chcete se ohledně tohoto produktu na něco zeptat?

Eliska Dvořák

Zavolejte na zákaznickou linku Moje Houpací Sítě

Video

Dokonale sedí

Recenze

Recenze

Napište svou recenzi
Recenzujete:Bug Net Mosquito
Recenze produktu

Každý zákazník je námi nebo službou TrustPilot vyzván, aby napsal recenzi. Moje Houpací Sítě působí po celé Evropě. Recenze produktů proto mohou být automaticky přeloženy.

Můžete také navštívit náš profil TrustPilot s více než 1.870 ověřenými recenzemi!